Technologie

technologie-kosmetyczne

Technologie i urządzenia w Instytucie Gigi Beauty

LPG Endermologie Cellu M6 Integral

endermologie oryginalna LPG Bydgoszcz


Endermologia Cellu M6 Integral to wszechstronny aparat do zabiegów na ciało i twarz.
Zapewnia wszystkie możliwości wykorzystania technik Lipomassage i Endermolift w zabiegach estetycznych, terapeutycznych i sportowych.
Endermolift , czyli zabieg na twarz to unikalna metoda, która w nieinwazyjny sposób wzmacnia skórę twarzy, szyi, dekoltu oraz biustu przez stymulację komórek do produkcji kolagenu i elastyny.
Te najdelikatniejsze obszary ciała poddawane są rytmicznemu oddziaływaniu ruchomych, magnetycznych klapek wspomaganych sterowanym podciśnieniem.

Alma Accent Prime

Alma Accent Prime

Accent Prime: technologia modelowaniu twarzy i ciała

Accent Prime™ to platforma zabiegowa, która dzięki połączeniu dwóch technologii: fali ultradźwiękowej oraz fali radiowej unipolarnej o wysokiej częstotliwości pozwala na działanie w zakresie modelowania ciała oraz poprawy jakości skóry.  

FALA AKUSTYCZNA Storz

 

Terapia falą akustyczną (Acoustic Wave Therapy AWT®) wykorzystywana w nowoczesnym urządzeniu D-ACTOR®, to nieinwazyjna metoda leczenia cellulitu oraz zwiotczałej tkanki łącznej. Fala akustyczna jest wykorzystywana w zabiegach medycyny estetycznej oraz fizjoterapii – stymuluje mikrokrążenie w obrębie tkanki łącznej i komórek tłuszczowych oraz przyspiesza powstawanie nowych naczyń krwionośnych. AWT® jest doskonałym sposobem na redukcję cellulitu, ale również na modelowanie sylwetki i leczenie bóli mięśniowych.

 • skuteczna terapia w redukcji zaawansowanego, zwłókniałego cellulitu i zbitej tkanki tłuszczowej
 • zabiegi można łączyć z endermologier dla zwiększenia efektu terapeutycznego
 • intensywna, naturalna terapia
 • zintegrowany oraz cichy napęd Air Power
 • intuicyjny, 10-calowy ekran dotykowy

EMSLIM Elektromagnetyczna stymulacja mięśni

EMSLIM Elektromagnetyczna stymulacja mięśni

Treningi EMS (Elektryczna Stymulacja Mięśni) to innowacyjny sposób na wzmocnienie mięśni i poprawę kondycji fizycznej. Istnieje wiele urządzeń do EMS dostępnych na rynku, ale jakościowy i certyfikowany sprzęt medyczny, tak jak EmSLIM / CmSLIM, zapewnia najwyższą jakość i bezpieczeństwo treningów. Gigi Clinic w Bydgoszczy korzysta z właśnie takiego urządzenia.

CM Slim to zaawansowany stymulator elektromagnetyczny, który znalazł zastosowanie w dziedzinie tonizowania mięśni i redukcji tkanki tłuszczowej. Produkowany przez firmę Daeyang Medical, CM Slim jest urządzeniem o wysokiej intensywności, które wykorzystuje elektromagnetyczne impulsy do stymulacji mięśn

Treningi EMS na certyfikowanym sprzęcie, takim jak EmSLIM / CmSLIM, to inwestycja w zdrowie i kondycję fizyczną. W Gigi Clinic w Bydgoszczy możesz być pewny, że korzystasz z urządzenia, które spełnia najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. 

Kriolipoliza Cooltech

Kriolipoliza Cooltech

TECHNOLOGIA:

Kriolipoliza to platforma przeznaczona do redukcji tkanki tłuszczowej z różnych obszarów ciała poprzez kontrolowane schładzanie, czyli kriolipolizę. Urządzenie w bezpiecznym procesie doprowadza do apoptozy (śmierci komórek tłuszczowych) i znacznie zmniejsza ich ilość, dzięki czemu nastąpi wymodelowanie i wyszczuplenie danych partii ciała.

WSKAZANIA

 • Niszczenie komórek tłuszczowych, trudnych w eliminacji, miejscowo zlokalizowanych: uda, pośladki, biodra, talia, plecy, brzuch, ramiona, podbródek
 • Wyszczuplenie, modelowanie,
 • Redukcja cellulitu

GŁÓWNE CECHY:

 • 6 głowic zabiegowych dedykowanych różnym obszarom ciała
 • Praca w temperaturze do -8°c
 • Głowica z regulowaną próżnią do schładzania tkanki tłuszczowej w sposób selektywny, powoduje apoptozę komórek tłuszczowych
 • Nieinwazyjny, skuteczny, bezpieczny
 • Bez okresu rekonwalescencji

 

Bezbolesna depilacja laserowa - Primelase 

Bezbolesna depilacja laserowa - Primelase

Primelase Excellence to laser diodowy, hiszpańskiej marki Cocoon Medical, który charakteryzuje się bardzo wysoką mocą – bo aż do 4800 W. Jest przede wszystkim laserem do usuwania owłosienia – wysoka moc oraz technologia USP (Ultra Short Pulse) pozwalają na zabiegi impulsami od 3 ms. Osiągamy wtedy odpowiednią temperaturę do zniszczenia mieszków włosowych, bez wpływu na skórę, co sprawia, że zabieg jest skuteczny i bezpieczny. Producent zadbał o komfort pacjenta w trakcie zabiegu, dlatego urządzenie posiada funkcję chłodzenia kontaktowego Crystal Freeze (+ 5ºC) i może pracować w dwóch trybach: statycznym (1-3 Hz) i dynamicznym (5-10 Hz).

Dermapen4

Dermapen4

Dermapen4 to zaawansowane urządzenie do mikronakłuć, które znajduje zastosowanie w dziedzinie dermatologii estetycznej i kosmetologii. Jest to urządzenie medyczne, które jest używane do zabiegów mikronakłuwania skóry.

GeneO™ by Pollogen

Geneo Bydgoszcz

 

GeneO™ to błyskawiczny zabieg pielęgnacyjny, którego inspiracją były gorące źródła słynące ze swoich właściwości terapeutycznych i mające fenomenalny wpływ na kondycję skóry. Przywracają jej elastyczność i równowagę. Poprawiają koloryt, intensywnie dotleniają skórę, a także koją i regenerują. Zabieg GeneO™ dzięki wykorzystaniu biologicznych mechanizmów organizmu pozwala uzyskać efekt dotlenienia, odmłodzenia i rozjaśnienia skóry oraz pozwala na wydobycie naturalnego piękna.

GeneO™ już w 15 minut pozwala na osiągnięcie trzech efektów pielęgnacyjnych jednocześnie. W tym samym czasie naturalnie i głęboko dotlenia skórę, złuszcza zrogowaciały naskórek oraz tworzy dla skóry idealne środowisko umożliwiające jej wchłonięcie maksymalnej ilości składników aktywnych i rewitalizujących (zarówno w trakcie, jak i po zabiegu).

 

Alma Harmony XL Pro

Купити ALMA Harmony XL Pro | Bimedis

AQUAPURE - hydropeeling z aktywnymi substancjami 

AQUAPURE

AquaPure to nowoczesne urządzenie do hydropeelingu, które łączy w sobie oczyszczanie i odmładzanie skóry w jednym zabiegu. Dzięki aktywnym substancjom i innowacyjnej technologii, AquaPure pomaga w walce z wieloma problemami skórnymi, jednocześnie odżywiając skórę i poprawiając jej elastyczność.

AquaPure to innowacyjne urządzenie kosmetyczne, które stanowi skuteczną opcję dla osób poszukujących kompleksowego zabiegu oczyszczającego i odmładzającego skórę. Dzięki zastosowaniu aktywnych substancji i zaawansowanej technologii, ten rodzaj zabiegu może pomóc w poprawie stanu skóry, nadając jej świeży i młodszy wygląd. 

Elektrostymulacja

Biostymulacja ULTRATONE – elektrostymulacja inna niż wszystkie

elektrostymulacja-bydgoszcz

ULTRATONE Futura Pro jest kompletnym systemem, dającym możliwość wykonywania szeregu zabiegów  przede wszystkim kształtujących sylwetkę i odmładzających twarz. Urządzenie wykorzystuje kilka technologii biostymulację, ultradźwięki, jonoforezę.

Przewaga konkurencyjna. Brytyjska firma ULTRATONE od ponad 40 lat rozwija technologię biostymulacji: pobudzania mięśni do intensywnej pracy za pomocą sygnałów elektrycznych. Unikalny know how firmy związany jest z kształtem stosowanych sygnałów. ULTRATONE opracował zestaw 44 impulsów, z których każdy dopasowany jest do konkretnego problemu w naszym ciele, który ma zostać rozwiązany. Dzięki temu zabiegi biostymulacji ULTRATONE są tak skuteczne i przyjemne zarazem.

Szerokość zastosowań. Futura Pro może być wykorzystywana w bardzo szerokim obszarze zastosowań:

 Zabiegi na ciało:

 • programy biostymulacji ciała, nakierowane na wyszczuplanie, kształtowanie sylwetki, redukcję cellulitu, drenaż limfatyczny, trening sportowy, relaks, rehabilitację i zabiegi przeciwbólowe.
 • zabiegi z ultradźwiękami (głowica 1 MHz): sonoforeza, nieinwazyjna liposukcja osiągana metodą kawitacji, wykorzystanie specjalnych preparatów żelowych
 • niezwykłe zabiegi z wykorzystaniem „bio-rękawic” – połączenie biostymulacji, sygnałów mikroprądów (pozwalających na jonoforezę) i klasycznego masażu.

Zabiegi na twarz: 

 • programy biostymulacji: lifting twarzy, ujędrnianie skóry, masaż nawilżający czy podtrzymanie efektów