Aktualności Gigi Beauty Bydgoszcz

salon-kosmetyczny-promocje

AKTUALNOŚCI

Śledź nasze aktualności – dowiedz się o najnowszych zabiegach, przeczytaj porady z zakresu pielęgnacji oraz weź udział w naszych konkursach! Nie przegap tego co będzie się działo w naszym salonie kosmetycznym w Bydgoszczy

Będziemy Państwa informować o kolejnych działaniach podejmowanych przez Instytut Gigi Beauty Bydgoszcz, jak również przekazywać istotne informacje i zapraszać Państwa na wydarzenia realizowane przez nasz Instytut & Day Spa Gigi.

Nasz personel jest przygotowany do pracy z zachowaniem szczególnych procedur oraz środków ostrożności, aby zapewnić wszystkim bezpieczeństwo i komfort.

Pacjentów umówionych na wizytę prosimy o:
• niezdejmowanie maseczek w salonie!!!
• punktualne przybycie na wizytę!!
• dezynfekowanie dłoni i ubranie rękawiczek;
• przychodzenie na wizyty bez osób towarzyszących
 
JEŚLI MASZ KATAR, KASZEL, DUSZNOŚCI lub PODWYŻSZONĄ TEMPERATURĘ prosimy o ODWOŁANIE WIZYTY
 
 

 

 

 

 

laser-diodowy-bydgoszcz

Bezbolesna depilacja laserowa Bydgoszcz

Laser medyczny Mediostar Next Pro jest najnowszą wersją Mediostar Next.
To obecnie najbardziej zaawansowane i jedyne urządzenie do zabiegów bezbolesnej epilacji. 

Epilacja laserem Bydgoszcz – Mediostar Next PRO

Laser ten sprawdza się u pacjentów o fototypie, który najczęściej występuje wśród pacjentów mieszkających w naszym kraju, czyli drugi lub trzeci typ.

Z badań wynika, że ponad połowa populacji polskiej posiada włosy słabsze i różnie wybarwione, które bardzo dobrze reagują na terapię laserem.

 • Laser Mediostar Next Pro cechuje nieporównywalnie wyższa skuteczność i zarazem większe bezpieczeństwo od innych metod depilacji.
 • Depilacja laserowa, dzięki zastosowanej technologi pozwala na usuwanie niepożądanego owłosienia na skórach o fototypie I-V.
 • Laser posiada bardzo skuteczny system chłodzenia, dzięki czemu zabiegi są bezbolesne.
 • Depilację tym laserem można wykonywać przez cały rok
 • Dzięki połączeniu dwóch długości fali depilacja tym laserem jest bardzo skuteczna.

Promocja na depilację laserową w Bydgoszczy

Wiosenne ceny na depilacje już teraz ! Mały obszar 100 zł, duży obszar 200 zł

Kosmetyki Doctor Babor w Bydgoszczy

Seria DOCTOR BABOR powstała w ścisłej współpracy Działu Badań i Rozwoju firmy BABOR z wiodącym specjalistą z zakresu chirurgii plastycznej, dr. Michaelem Königiem.
To wyjątkowa linia produktów z pogranicza medycyny, łącząca najnowszą wiedzę z tej dziedziny ze zdobywanymi od dziesięcioleci doświadczeniem w stosowaniu najskuteczniejszych składników, tworzeniu optymalnej bazy pielęgnacyjnej oraz innowacyjnych zabiegów.

DOCTOR BABOR to dwie koncepcje pielęgnacji:

BIOGEN CELLULAR - intensywna regeneracja skóry.
BIOGEN CELLULAR ze specjalnym połączeniem wyciągów roślinnych skutecznie intensyfikującym odbudowę komórek zaspokaja specyficzne potrzeby zarówno skóry wymagającej bardzo intensywnej regeneracji, dojrzałej, narażonej na codzienny kontakt z niekorzystnymi czynnikami środowiska zewnętrznego,jak i ekstremalnie nadwyrężonej (rany, oparzenia, ingerencje chirurgiczne). Produkty z tej serii poleca się również jako dodatkowa pielęgnacja cery o rozszerzonych porach i/lub bliznach potrądzikowych, do stosowania po peelingu z zastosowaniem kwasów owocowych oraz do zabiegów z wykorzystaniem mikrodermabrazji i ultradźwięków.

DERMA CELLULAR - skuteczne, nieinwazyjne rozwiązanie zamiast operacji plastycznych.
DERMA CELLULAR likwiduje niedoskonałości skóry, wygładza zmarszczki, także mimiczne, widocznie redukuje cienie i tzw. worki pod oczami oraz rozjaśnia przebarwienia, bez konieczności poddawania się inwazyjnym zabiegom. Kosmetyki z tej serii polecane są również osobom po operacjach upiększających, dla podtrzymania i przedłużenia osiągniętych efektów.

Wybrane produkty DERMA CELLULAR doskonale sprawdzają się także w zabiegach z wykorzystaniem głębokich peelingów kwasami owocowymi, mikrodermabrazji lub ultradźwięków. 

Gigi Beauty CERTYFIKOWANY SALON DOCTOR BABOR PRO

 

 

VelaShape Bydgoszcz

Na wyposażeniu Salonu Kosmetycznego GIGI Bydgoszcz znajduje się nowe urządzenie służące do redukcji tkanki tłuszczowej. VelaShape pomaga w modelowaniu sylwetki i redukcji wymiarów ciała nawet do 7cm. Jest to bezinwazyjne urządzenie posiadające certyfikat FDA, które poprawia strukturę i napięcie skóry, jednocześnie likwidując źródło cellulitu. Pozwala na zmniejszenie obwodu w pasie czy w biodrach z równoczesnym ujędrnieniem i uelastycznieniem skóry. Teraz w bezbolesny sposób możesz pozbyć się wiotkiej skóry z brzucha i ramion.

Velashape skuteczny zabieg odchudzający

Skuteczność VelaShape opiera się na mobilizacji wszystkich najpotrzebniejszych procesów służących efektywnemu spalaniu tłuszczu. Dzięki zastosowanej technologii ELOS temperatura w tkance tłuszczowej zostaje podniesiona, a metabolizm przyspieszony. Dodatkowo za pomocą masażu podciśnieniowego poprawione zostaje ukrwienie tkanki tłuszczowej, poprzez co zwiększona jest dawka dostarczanego tlenu. 

Profesjonalne przedłużanie rzęs w Bydgoszczy

W naszym salonie kosmetycznym proponujemy Paniom nowoczesne metody przedłużania i zagęszczania rzęs.

Metoda 1:1, 2:1 [2D], 3:1 [3D], efekt Hollywood i Russian Lashes

Każda kobieta chciałaby wyglądać idealnie w każdej sytuacji. Niezależnie od pogody, warunków atmosferycznych czy aktualnie wykonywanych czynności. Niestety tradycyjny makijaż nie zawsze gwarantuje nam trwałość. Kobiety coraz częściej sięgają do zabiegów długotrwałego upiększania. Jednym z takich właśnie popularnych zabiegów jest profesjonalne przedłużanie rzęs. Polega to w skrócie na doklejeniu do naturalnych rzęs dodatkowych, sztucznych, tworzących efekt pogrubienia, wysokiej gęstości oraz zalotnego spojrzenia.

endermologia_bydgoszczy

Oryginalne urządzenia Endermologi LPG w Bydgoszczy

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom postanowiliśmy wyposażyć Instytut Kosmetyczny GIGI w Bydgoszczy drugą już maszynę wykorzystywaną do tego typu zabiegów. Oryginalne urządzenie znanej i renomowanej firmy LPG wykorzystywane jest do wykonywania nieinwazyjnych zabiegów modelujących. Jest to w pełni naturalna, bezpieczna i przede wszystkim skuteczna metoda dbania o zdrowie i urodę.

Korzyści wykonywania oryginalnej endermologii firmy LPG

Poprzez posiadanie dwóch maszyn do wykonywania zabiegu endermologii, jesteśmy w stanie obsłużyć większą ilość klientów, co znacznie skróci czas Państwa oczekiwania na umówiony zabieg. Do wyboru wygodne terminy dopasowane do Waszych potrzeb, dzięki którym bez problemu będą mogli Państwo cieszyć się pięknym, szczupłym i wymodelowanym ciałem jeszcze przed latem.

 

Nasze wieloletnie doświadczenie i rzesza zadowolonych klientów gwarantuje Państwu profesjonalną i fachową obsługę. Zapewniamy zadowolenie i satysfakcję z wykonywanych przez nas zabiegów.

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

kawitacja-cellulit

Liposukcja kawitacyjna to urządzenie wykorzystujące kawitację ultradźwiękową. Służy do likwidacji tkanki tłuszczowej i zmniejszania efektu „skórki pomarańczowej”. 

Od dłuższego już czasu usiłowano pracować bezpośrednio na tkance tłuszczowej. CaviStar to się udało. Po licznych badaniach przeprowadzonych tym urządzeniem uzyskano bezpieczną częstotliwość ultradźwiękową, która działa tylko na tkankę tłuszczową i w ten sposób eliminuje nadmiar tłuszczu nagromadzonego w ciele.

Rewolucja w dziedzinie medycyny estetycznej - NIEINWAZYJNA LIPOSUKCJA

CaviStar- Jedyna oryginalna nieinwazyjna liposukcja bez użycia skalpela.
Zdumiewające wyniki!!!

CaviStar to urządzenie wykorzystujące kawitację ultradźwiękową. Służy do likwidacji tkanki tłuszczowej i zmniejszania efektu „skórki pomarańczowej”. Jest to najnowsza propozycja firmy Baylla jedynego dystrybutora technologii Starbene w Polsce.

Od dłuższego już czasu usiłowano pracować bezpośrednio na tkance tłuszczowej. CaviStar to się udało. Po licznych badaniach przeprowadzonych tym urządzeniem uzyskano bezpieczną częstotliwość ultradźwiękową, która działa tylko na tkankę tłuszczową i w ten sposób eliminuje nadmiar tłuszczu nagromadzonego w ciele.


Jak działa liposukcja kawitacyjna?

Urządzenie wykorzystuje fale ultradźwiękową od 35-40Khz. Komórki tłuszczowe poprzez efekt kawitacji poddawane są kompresji i dekompresji. W fazie dekompresji czyli rozszerzania w komórkach generowana jest ogromna ilość energii. Wytwarzają się pęcherzyki, które napierają na błony komórek tłuszczowych powodując ich pękanie. W następstwie dochodzi do trwałego zmniejszenie komórek tłuszczowych, a co za tym idzie likwidacja nadmiernej tkanki tłuszczowej. Układ limfatyczny i krwionośny usuwa część z nich z organizmu wciągu 24 godzin wraz z moczem. Pozostałą część należy usunąć za pomocą np. drenażu limfatycznego lub różnorodnych ćwiczeń ruchowych.

Połączenie endermologii z kawitacją ultradźwiękową, czy jest to możliwe?

Tak. Dzięki licznym badaniom przeprowadzonych przez specjalistów firmy Starbene dowiedziono, iż w celu otrzymania jak najlepszego wyniku działania ultradźwiękami należy dołączyć inne rodzaje kuracji, które ułatwią nam procesy wydalania nadmiaru tłuszczu pozostałego w organizmie. Po każdym zabiegu urządzeniem CaviStar powinno wykonać się drenaż limfatyczny lub masaż próżniowy. Doskonałym uzupełnieniem kuracji będzie zastosowanie oryginalnego urządzenia do endermologii firmy LPG.


Zalety CaviStar


 • Całkowicie prosta i bezpieczna obsługa przy zachowaniu pełnej skuteczności.
 • Nie dochodzi do przegrzania głowicy co wyklucza nam ryzyko poparzenia skóry.
 • Nie ma ryzyka martwicy komórek z powodu przedłużonego efektu kawitacji.
 • Zmniejszenie do minimum wystąpienia efektów ubocznych.
 • Urządzenie samo sporządza protokoły zabiegów.
 • Urządzenie przechowuje indywidualną dokumentację pacjentów.

bydgoszcz endrrmologie

Endermologie w Bydgoszczy

Chyba każda kobieta, zetknęła się z problemem cellulitu. W momencie, kiedy problem się pojawia, najczęściej kupujemy różnego rodzaju kremy przeciw cellulitowi lub fundujemy sobie kuracje odchudzające oraz wykorzystujemy inne znane metody, które z różnym skutkiem oddziaływają na poprawę stanu naszej skóry. Jednak rzadko dają one w pełni zadowalające efekty. Można zastosować również metody chirurgiczne jednak ich cena nadal jest dość duża. Najlepiej, aby zabieg był skuteczny i zarówno tani.

Przebarwienia po ciąży Bydgoszcz

Główną przyczyną powstawania przebarwień jest nadmierne odkładanie się melaniny w komórkach skóry. Na proces powstawania przebarwień mają wpływ przede wszystkim czynniki hormonalne i genetyczne, a także ekspozycja skóry na promieniowanie ultrafioletowe, zaburzenia endokrynologiczne (np. choroby tarczycy, nadnerczy, jajników), ciąża, przyjmowanie leków hormonalnych np. doustnych środków antykoncepcyjnych, substancji o działaniu fototoksycznym bądź fotoalergicznym oraz stosowanie niektórych  kosmetyków

Już w Bydgoszczy - Microblading brwi

Microblading jeden z najbardziej popularnych zabiegów z zakresu pigmentacji brwi. Makijaż permanentny wykonany tą metodą pozwala na zupełne rekonstruowanie i uzupełnianie włosów brwi, gwarantuje bardzo naturalny wygląd, zabieg jest w 100% bezpieczny, ponieważ wykonywany jest za pomocą sterylnych piórek składających się z płaskich igieł łączonych, wyłącznie jednorazowego użytku.

 

elektro

Elektrostymulacja Ultratone Futura Pro 

UltraTone Futura Pro to aparatura do modelowania twarzy, redukcji tkanki tłuszczowej i wygładzania zmarszczek. Programy w Futura Pro składają się z odpowiednio dobranych sekwencji 44 rodzajów sygnałów. Jest to rodzaj biostymulacji pobudzającej wybrane mięśnie do pracy, w sposób absolutnie bezbolesny i bezpieczny.
W zależności od oczekiwanych efektów wybieramy odpowiedni program np. odmładzanie, lifting, nawilżanie.
Zabieg wykonywany w serii 10-15 zabiegów, 2-3 razy w tygodniu. Uwaga: Odmładzający zabieg biostymulacji na twarz może być wykonywany jednocześnie z zabiegiem biostymulacji na ciało.
Zapraszamy!!!

Spalanie tłuszczu – tabela kalorii Kcal*

 • Rower (szybko, 22km/h) 486
 • Rower (umiarkowanie 15km/h) 303
 • Skakanka 303
 • Pływanie 267
 • Prace ogrodowe (kopanie) 252
 • Step Aerobik (low impact) 225
 • Prace ogrodowe (grabienie) 216
 • Ultratone Futura Pro 203 **
 • Intensywny spacer 195
 • Aerobik (low impact) 189
 • Spacer 144
 • Rower (rekreacyjnie 8 km/h) 120
 • Ćwiczenia ujędrniające 120
 • Joga 93

*Liczba kalorii spalona w 30 minut

** Programy: Tłuszcz i mięśnie, Trening, Body Building, Siła, Moc, Wytrzymałość ze wszystkimi 20 elektrodami rozmieszczonymi na ciele i intensywnością sygnałów powodującą widoczne skurcze mięśni podczas stymulacji.