Kawitacja ultradźwiękowa nieinwazyjna liposukcja

kawitacja_bydgoszczy

Modelowanie sylwetki falą radiową i ultradźwiękami Bydgoszcz

Accent Prime™ to najbardziej zaawansowana platforma zabiegowa, przeznaczona do zabiegów ujędrniających skórę i modelujących ciało.
Skuteczność Accent Prime™ jest efektem połączenia rewolucyjnych technologii: fali ultradźwiękowej (US) łączącą w sobie falę podłużną i poprzeczną, z falą radiową unipolarną o najwyższej na rynku dostępnej częstotliwości 40,68 MHz.

Zastosowanie

Kształtowanie ciała

Dzięki Accent Prime™ pozbędziesz się uporczywej tkanki tłuszczowej bezboleśnie i trwale z obszaru całego ciała, a także twarzy. Daje wyjątkowe rezultaty w kształtowaniu pośladków, linii bioder i brzucha.

Redukcja cellulitu Bydgoszcz

Cellulit to problem, który dręczy wiele kobiet, a oferowane na rynku kosmetyki, zabiegi, rekomendowane diety, w większości przypadku nie dają oczekiwanych rezultatów. Accent Prime™ oferuje klinicznie sprawdzone rozwiązanie, które skutecznie redukuje cellulit.

Zabieg to unikatowe połączenie rewolucyjnych technologii: Unipolarnej Fali Radiowej oraz ciepłych i zimnych Ultradźwięków, które pozwalają na znacznie szybsze i lepsze osiągnięcie oczekiwanych rezultatów.

Zabieg wyróżnia się na tle innych technologii:

  • nieinwazyjnością i bezpieczeństwem zabiegów,
  • natychmiastowymi efektami,
  • komfortem zabiegu dla Pacjenta, brakiem okresu rekonwalescencji,
  • ochroną naskórka, skóry właściwej, naczyń i nerwów w trakcie zabiegu,
  • skutecznością oddziaływania, zarówno na ciało, jak i twarz.