Dla Firm

pakiet_firm

Oferta dla firm 

NOWOCZESNA FORMA MOTYWACJI PRACOWNIKÓW

Zależy Ci na budowaniu dobrego wizerunku Twojej firmy i umocnieniu relacji handlowych? Stawiasz na konkurencyjność i fachowość, by Twoja marka stała się niedoścignionym wzorem? W taki sam sposób należy budować relacje wewnątrz firmy, wśród ludzi jacy ją tworzą.

Zaproszenia na zabiegi kosmetyczne w Bydgoszczy

INSTYTUT & DAY SPA GIGI przedstawia bydgoskim pracodawcom innowacyjny sposób gratyfikacji pracowników oraz umacniania relacji z kontrahentami. Właściciele firm z Bydgoszczy mogą przekazywać zaproszenia na zabiegi kosmetyczne do INSTYTUTU & DAY SPA GIGI jako wyjątkową nagrodę lub podziękowanie.

Przystępując do naszego programu, wybierasz tę formę nagradzania, która bezpośrednio przekłada się na zdrowie i wydajność pracy Twoich pracowników. Podwładni z pewnością docenią wyjątkowy gest pracodawcy, co bez wątpienia wpłynie na zwiększenie lojalności Twoich pracowników. Fundusze socjalne czy nagrodowe są doskonałym sposobem na pokrycie kosztów związanych z zakupem tych oryginalnych zaproszeń do INSTYTUTU KOSMETYCZNEGO GIGI w Bydgoszczy .

Skontaktuj się już dziś z recepcją do INSTYTUTU & DAY SPA GIGI w Bydgoszczy a nasza konsultantka pomoże Ci wybrać odpowiednie rozwiązania dla Twojej firmy.

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowa okazja na przekazanie Twoim pracownikom i kontrahentom chwili wytchnienia podczas wizyty w INSTYTUCIE & DAY SPA GIGI w Bydgoszczy. 

Nowy wymiar motywacji

  • Bony nagrody

  • System motywacyjny