Pakiet wyszczuplający

modelowanie_sylwetki_bydgoszcz

Pakiet wyszczuplający w Bydgoszczy

Wieloletnie doświadczenia Instytutu Gigi  wykazują, iż łączenie technik dermatologii i kosmetologii w celu zlikwidowania niedoskonałości ciała, potęgują efekt końcowy. Szczególnie polecamy połączenie kawitacji, endermologii i elektrostymulacji w programie Gigi Slim .

Elektrostymulacja to "siłownia dla leniwych" podczas 25 minutowego zabiegu mięśnie wykonują pracę jak podczas trzech godzin ćwiczeń na siłowni. Elektronicznie stymulowane mięśnie, pobierając energię z okolicznych tkanek tłuszczowych, spalają cukier i tłuszcz. 

Zabieg modeluje sylwetkę, redukuje cellulit oraz poprawia kondycję skóry. Daje uczucie relaksu i odprężenia. Elektrostymulacja zapewnia wzmocnienie mięśni we wszystkich warstwach, ujędrnienie i lifting zwiotczeń, limfatyczny i żylny drenaż ciała, zmniejszenie obwodów ciała i modelowanie sylwetki. 

W walce z pomarańczową skórką pomoże połączenie endermologii z liposukcja kawitacyjną i elektrostymulacji . Dzięki zastosowaniu tych technik wzmacniamy tkankę łączną, przywracamy właściwy metabolizm tkanki skórnej, prawidłowa struktura skóry zostaje odbudowana.

To tylko niektóre przykłady technik łączonych. Ich wybór uzależniony jest od niedyspozycji ciała i skóry oraz oczekiwanych efektów. Wykwalifikowana kadra Instytutu Gigi pomoże dokonać właściwego wyboru. Do zobaczenia w Instytucie Gigi !

Zalecana częstotliwość stosowania

3 x tydzień

Nazwa zabieguCenaCena w seriiCzas
Pakiet Endermologia - 10 zabiegów, 3 x tydzień1200zł
Pakiet VELASHAPE - 6 zabiegów x 1 tydzień1800zł
GIGI SLIM Pakiet składa się z 10 x endermologia, 4 x liposukcja kawitacyjna 1900zł
GIGI SLIM 1 Pakiet składa się z 10 x endermologia, 6 x elektrostymulacja, 3 x liposukcja kawitacyjna2400 zł
GIGI SLIM 2 Pakiet składa się z 10 x endermologia, 4 x Velashape2400 zł
GIGI SLIM 3 Pakiet składa się z 10 x endermologia, 4 x liposukcja kawitacyjna2200 zł

Cena zabiegu
Czas trwania zabiegu
Przeciwwskazania
  • Ciąża
  • Niewydolność krążenia
  • Stany zapalne
  • Niezagojone rany
  • Wysoka gorączka
  • Słabe, ewentualnie popękane naczynka w miejscach poddawanych zabiegowi