Kosmetyki

babor_bydgoszcz

Kosmetyki profesjonalne Bydgoszcz

W Salonie Urody Gigi Beauty w Bydgoszczy znajduje się bogata oferta zabiegów, która zaspokoi najbardziej wymagających klientów. 

Pracujemy z markowymi kosmetykami profesjonalnymi firmy BABOR . 

LUKSUSOWA PIELĘGNACJA.

Nowatorskie techniki zabiegów potęgują moc cennych składników aktywnych i czynią z pielęgnacji odprężający rytuał.

WIEDZA & BADANIA

Ukierunkowane działanie i potwierdzona skuteczność.

Wiedza i badania to elementy na stałe wpisane w DNA marki. Do dziś badania prowadzimy we własnych laboratoriach, aby każdemu kosmetykowi nadać szczególną jakość Made in Germany, począwszy od koncepcji aż do finalnego produktu. Interdyscyplinarne zespoły naukowców we współpracy z renomowanymi uczelniami oraz innymi wiodącymi instytucjami naukowymi zapewniają pionierskie wyniki badań i składniki czynne najwyższej jakości. Skuteczność, która robi wrażenie.

Instytut Gigi Beauty jest jedynym autoryzowanym salonem marki Babor w Bydgoszczy!

Marka BABOR jest obecna na całym świecie w ekskluzywnych salonach kosmetycznych, hotelach i ośrodkach SPA oraz flagowych sklepach firmowych.
Wejdź do świata, gdzie przestrzeń i czas nie mają znaczenia. Poczuj na własnej skórze, jak niezwykłym przeżyciem jest profesjonalny zabieg BABORa, dostosowany do indywidualnych potrzeb Twojej skóry.

 

BABOR - NASZE MOTTO - NASZE WARTOŚCI

Razem. Z pasją. Doskonale. Dla urody.

MISJA – co robimy
Jako pionier profesjonalnej pielęgnacji tworzymy innowacyjne receptury, produkty i specjalistyczne rozwiązania Made in Germany. Osobiste zaangażowanie w dbałość o urodę zjednuje nam partnerów i klientów.

MOTTO – jak robimy
Wierzymy w nasze umiejętności, a w codziennych wyzwaniach dostrzegamy szanse. Wspólnie, jako zespół, odważnie wychodzimy im naprzeciw. Nasza codzienna harmonjna współpraca bazuje na wyznawanych wartościach: uczciwości, szacunku i otwartości. Każdy czuje się odpowiedzialny za sukces przedsiębiorstwa. Pracując w rodzinnej firmie już dziś myślimy o jutrze.

WIZJA – dokąd zmierzamy
BABOR wykorzystuje naukowe osiągnięcia do tworzenia innowacyjnych kosmetyków pielęgnacyjnych, pomagających zachować urodę na dłużej. Na całym świecie jesteśmy kojarzeni z doskonałą jakością produktów i wyjątkowymi efektami zabiegów.