Vouchery

upominki_bony_bydgoszcz

Bon upominkowy, voucher na zabiegi kosmetyczne w Bydgoszczy!

Podaruj wyjątkowy prezent:

Zbliża się wyjątkowy dzień dla bliskiej Ci osoby? Chciałbyś komuś podziękować lub nagrodzić pracownika w nietuzinkowy sposób? Zrób niezwykłą niespodziankę w postaci Vouchera upominkowego do INSTYTUTU & DAY SPA GIGI w Bydgoszczy. Bon do naszego salonu kosmetycznego to bez wątpienia oryginalny prezent, który przyniesie dużo satysfakcji obdarowanej osobie.

Wybierz voucher do Instytutu Kosmetycznego Gigi:

Bon do Salonu Kosmetycznego GIGI w Bydgoszczy to eleganckie zaproszenie, które może zostać przekazane w formie vouchera na konkretny zabieg bądź pakiet zabiegów. Możesz także podarować bon na wybraną przez Ciebie kwotę. W takiej sytuacji obdarowana osoba będzie mogła wybrać zabieg lub pakiet według swoich upodobań.

Z jakiej okazji podarować bon do kosmetyczki?

Bon upominkowy do gabinetu kosmetycznego to świetny prezent na każdą okazję, np. urodziny, imieniny, rocznicę, święta, mikołajki, Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Kobiet itp. To niebanalny sposób na podziękowanie osobom, które są dla nas ważne. Wizyta w gabinecie kosmetycznym to nie tylko pielęgnacja i terapia, ale również wspaniały relaks oraz oderwanie się od codzienności!

Voucher do INSTYTUTU & DAY SPA GIGI to niezapomniany upominek, który przyniesie obdarowanej osobie niezwykłą chwilę piękna i relaksu.

Wartość bonów 50zł, 100zł, 150zł, 200zł, 300zł - bony można łączyć.

Skomponuj prezent z wybranych zabiegów lub wybierz kwotę, a my zajmiemy się resztą

Salon Kosmetyczny Gigi Bydgoszcz tel. 500 114 830