Vouchery

upominki_bony_bydgoszcz

Bon upominkowy, voucher na zabiegi kosmetyczne w Bydgoszczy

PODARUJ WYJĄTKOWY PREZENT

Zbliża się wyjątkowy dzień dla bliskiej Ci osoby? Chciałbyś komuś podziękować w nietuzinkowy sposób lub nagrodzić pracownika? Zrób niezwykłą niespodziankę w postaci Vouchera upominkowego do INSTYTUTU & DAY SPA GIGI w Bydgoszczy. Bon do naszego salonu kosmetycznego to bez wątpienia oryginalny prezent, który przyniesie dużo satysfakcji obdarowanej przez Ciebie osobie.

WYBIERZ VOUCHER DO INSTYTUTU KOSMETYCZNEGO GIGI

Bon do Salonu Kosmetycznego GIGI w Bydgoszczy  to eleganckie zaproszenie, które może zostać przekazane w formie vouchera na konkretny zabieg lub pakiet zabiegów. Jest również możliwość podarowania upominku w postaci bonu na wybraną przez Ciebie kwotę. W takiej sytuacji, obdarowana osoba może wybrać zabieg lub pakiet według swoich upodobań.

Z jakiej okazji podarować bon do kosmetyczki?

Bon upominkowy do gabinetu kosmetycznego to świetny prezent na każdą okazję, np. urodziny, imieniny, rocznicę, święta, mikołajki, Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Kobiet itd. To niebanalny sposób na podziękowanie osobom, które są dla nas ważne. Wizyta w gabinecie kosmetycznym to nie tylko pielęgnacja i terapia, ale również wspaniały relaks i oderwanie się od codzienności! 

Voucher do INSTYTUTU & DAY SPA GIGI to niezapomniany upominek, który przyniesie obdarowanej osobie niezwykłą chwilę piękna i relaksu.


Wartość bonów 50zł,100zł, 150zł, 200zł, 300zł - bony można łączyć .

Skomponuj prezent z wybranych zabiegów lub wybierz kwotę, a my zajmiemy się resztą.

Salon Kosmetyczny Gigi Bydgoszcz tel. 500 114 830