Kontakt

salon_kosmetyczny_bydgoszcz_kontakt

 Salon Kosmetyczny Bydgoszcz kontakt

  • Masz pytania lub wątpliwości?
  • Potrzebujesz dodatkowych informacji?
  • Zadzwoń lub wyślij wiadomość
  • Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie

 NASZE UMIEJĘTNOŚCI, WIEDZA I DOŚWIADCZENIE SĄ DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

Dane kontaktowe naszych salonów:

 

                                                           Gigi Beauty Clinic 

                                        85-225 Bydgoszcz ul. Kordeckiego 23/1

                                                       tel. +48502151015

 

Instytut Kosmetyczny Gigi Beauty

85-338 Bydgoszcz ul. Czerwonego Krzyża 29
 
+48 500114830           Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Godziny otwarcia salonu:

  • pon-pt 08:00 - 20:00
  • soboty 08:00 - 14:00
  • niedziela - nieczynne

 

Nowoczesny salon kosmetyczny w Bydgoszczy - dwie lokalizacje

Szukasz kosmetyczki, która idealnie dobierze zabieg kosmetyczny do Twoich potrzeb? Chcesz mieć pewność, że zabiegi, którym się poddajesz są w pełni bezpieczne? Zależy Ci na szybkiej poprawie kondycji Twojej skóry? Odwiedź nasze salony kosmetyczny Gigi Beauty z siedzibą w Bydgoszczy.

Zespół doświadczonych specjalistów, doskonale orientujących się w nowoczesnej kosmetologii zaoferuje Ci kompleksową obsługę. Dzięki regularnemu uczestnictwu w specjalistycznych kursach i szkoleniach jesteśmy w stanie każdej klientce zaproponować optymalne dla niej zabiegi kosmetyczne. Doradzamy w wyborze kosmetyków spełniających wymagania różnego typu cery. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości skontaktuj się z nami. Jesteśmy dostępni za pośrednictwem telefonu, maila i formularza kontaktowego dostępnego na stronie. 

RODO

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 12 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE informujemy, że:

- Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Arfil Group Sp. Z O.O.Kordeckiego 23/1   85-225 Bydgoszcz NIP 9671361586

- Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust, 1 lit. f w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane za pośrednictwem poczty elektronicznej zgodnie z Polityką Prywatności w Arfil Group Sp. Z O.O.