Kontakt

salon_kosmetyczny_bydgoszcz_kontakt

Salon Kosmetyczny Bydgoszcz kontakt

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, wątpliwości lub potrzebujesz dodatkowych informacji na temat naszych usług, skontaktuj się z nami. Chętnie udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji i doradzimy w wyborze odpowiednich zabiegów. Nasz zespół specjalistów jest do Twojej dyspozycji, aby pomóc Ci poczuć się pięknie i zrelaksowanie.

Dane kontaktowe naszych salonów: 

Gigi Beauty Clinic

85-225 Bydgoszcz ul. Kordeckiego 23/1

tel. +48502151015 

Instytut Kosmetyczny Gigi Beauty

85-338 Bydgoszcz ul. Czerwonego Krzyża 29
 
+48 500114830           Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Godziny otwarcia salonu:

  • pon-pt 08:00 - 20:00
  • soboty 08:00 - 14:00
  • niedziela - nieczynne

Nowoczesny salon kosmetyczny w Bydgoszczy - dwie lokalizacje

To wspaniała wiadomość, że salon kosmetyczny Gigi Beauty ma dwie lokalizacje w Bydgoszczy. To daje klientom większą dostępność i wygodę w wyborze miejsca, w którym mogą korzystać z usług kosmetycznych. Oferowanie kompleksowej obsługi i regularne uczestnictwo w specjalistycznych kursach i szkoleniach to dowód na zaangażowanie i profesjonalizm personelu.

Jeśli jesteś zainteresowany/a odwiedzeniem jednego z salonów Gigi Beauty, polecam skorzystanie z dostępnych opcji kontaktu, takich jak telefon, e-mail lub formularz kontaktowy na stronie internetowej. Dzięki temu możesz uzyskać więcej informacji, umówić się na wizytę lub zadać pytania dotyczące dostępnych usług i zabiegów.

Salony kosmetyczne stanowią doskonałe miejsce do pielęgnacji urody i relaksu, dlatego warto skorzystać z usług profesjonalistów, którzy dbają o kondycję skóry i samopoczucie swoich klientów.

RODO

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 12 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE informujemy, że:

- Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Arfil Group Sp. Z O.O.Kordeckiego 23/1   85-225 Bydgoszcz NIP 9671361586

- Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust, 1 lit. f w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane za pośrednictwem poczty elektronicznej zgodnie z Polityką Prywatności w Arfil Group Sp. Z O.O.