Bony nagrody

bony_upominkowe_bydgoszcz

Firmowe bony upominkowe w Bydgoszczy

System motywacji pracowników.

Firmowe kosmetyczne bony upominkowe Gigi Beauty Bydgoszcz to doskonały sposób na motywacji pracowników jak również klientów. Można je wykorzystać jako system premiowania osiągnięć pracownika, ale to również doskonały pomysł na nagrody dla partnerów biznesowych.

W Gigi Beauty Instytut znajdziecie Państwo szerokie spektrum rozwiązań dedykowanych nie tylko Klientom Indywidualnym, ale również Klientom Biznesowym.

Oferta bonów upominkowych

Oferujemy vouchery firmowe – bony upominkowe stworzone z myślą o pracownikach i współpracownikach, partnerach biznesowych, etc. W naszej ofercie znajdziecie Państwo firmowe vouchery SPA uwzględniające zabiegi dedykowane pracownikom różnorodnych gałęzi – zarówno pracownikom branży przemysłowej, handlowej jak i usługowej.

Dla osób narażonych na długotrwałe działanie czynników stresogennych przygotowaliśmy kompleksową ofertę pakietów dedykowanych, np. relaksacyjnych lub upiększających.

To również modny i wysoce skuteczny motywator pracowników – umożliwiający zwiększenie ich zaangażowania. Posiadamy także wyjątkową kolekcję voucherów SPA będących doskonała formą nagrody w konkursach. Bony te mogą pełnić upominku lub nagrody w eventach firmowych bądź być dodatkiem do corocznej paczki prezentowej dla stałych klientów firmy czy jej wybranych kontrahentów.

Bony upominkowe jako atrakcyjne nagrody w programie lojalnościowym

Bony te mogą być tak przygotowane, aby zawierały informację o kwocie do wykorzystania, a w przypadku większych zamówień posiadały  logo  firmy fundatora.

 

W zależności od Państwa potrzeb i przeznaczonego budżetu przygotujemy vouchery na dowolne zabiegi realizowane w naszym salonie w Bydgoszczy. Gwarantujemy szybką realizację. Wszystko elegancko zapakowane i gotowe do wręczenia.