Kosmetyki Doctor Babor

babor-bydgoszczy

Kosmetyki Doctor Babor w Bydgoszczy

Seria DOCTOR BABOR powstała w ścisłej współpracy Działu Badań i Rozwoju firmy BABOR z wiodącym specjalistą z zakresu chirurgii plastycznej, dr. Michaelem Königiem.
To wyjątkowa linia produktów z pogranicza medycyny, łącząca najnowszą wiedzę z tej dziedziny ze zdobywanymi od dziesięcioleci doświadczeniem w stosowaniu najskuteczniejszych składników, tworzeniu optymalnej bazy pielęgnacyjnej oraz innowacyjnych zabiegów.

DOCTOR BABOR to dwie koncepcje pielęgnacji:

BIOGEN CELLULAR - intensywna regeneracja skóry.
BIOGEN CELLULAR ze specjalnym połączeniem wyciągów roślinnych skutecznie intensyfikującym odbudowę komórek zaspokaja specyficzne potrzeby zarówno skóry wymagającej bardzo intensywnej regeneracji, dojrzałej, narażonej na codzienny kontakt z niekorzystnymi czynnikami środowiska zewnętrznego,jak i ekstremalnie nadwyrężonej (rany, oparzenia, ingerencje chirurgiczne). Produkty z tej serii poleca się również jako dodatkowa pielęgnacja cery o rozszerzonych porach i/lub bliznach potrądzikowych, do stosowania po peelingu z zastosowaniem kwasów owocowych oraz do zabiegów z wykorzystaniem mikrodermabrazji i ultradźwięków.

DERMA CELLULAR - skuteczne, nieinwazyjne rozwiązanie zamiast operacji plastycznych.
DERMA CELLULAR likwiduje niedoskonałości skóry, wygładza zmarszczki, także mimiczne, widocznie redukuje cienie i tzw. worki pod oczami oraz rozjaśnia przebarwienia, bez konieczności poddawania się inwazyjnym zabiegom. Kosmetyki z tej serii polecane są również osobom po operacjach upiększających, dla podtrzymania i przedłużenia osiągniętych efektów.

Wybrane produkty DERMA CELLULAR doskonale sprawdzają się także w zabiegach z wykorzystaniem głębokich peelingów kwasami owocowymi, mikrodermabrazji lub ultradźwięków. 

Gigi Beauty CERTYFIKOWANY SALON DOCTOR BABOR PRO