Bezbolesna epilacja laserowa

bezbolesna depilacja laserowa bydgoszcz

Primelase Excellence bezbolesna epilacja laserowa Bydgoszcz

Depilacja laserowa boli?

Nie z Primalase! Nasze urządzenie posiada głowicę lasera wyposażoną w specjalny model chłodzący Crystal Freeze, który pomaga redukować dyskomfort depilacji laserowej i sprawia, że skupiasz się jedynie na przyjemnym wyobrażeniu skóry bez niechcianego owłosienia.

Primelase Excellence - Bezbolesna Epilacja Laserowa w Bydgoszczy

Jednym z najczęstszych obaw związanych z depilacją laserową jest pytanie: "Czy to boli?" Jednak z użyciem Primelase Excellence firmy Cocoon Medical możemy jednoznacznie odpowiedzieć: "Nie, depilacja laserowa z Primelase nie boli!" Dlaczego?

Technologia Primelase Excellence: Primelase Excellence to nowoczesny laser diodowy, który jest wyposażony w zaawansowany system chłodzenia Crystal Freeze. Ten system umożliwia precyzyjne chłodzenie obszaru, który podlega zabiegowi, co zapewnia najwyższy komfort dla pacjenta. Dzięki temu pacjent nie odczuwa bólu ani dyskomfortu podczas zabiegu.

Jak to działa?

  1. Wysoka moc i szybkość: Primelase Excellence oferuje najwyższą moc szczytową do 4800W, a także technologię USP (Ultra Short Pulse), co pozwala na przeprowadzanie zabiegów bardzo krótkimi impulsami, już od 3 ms. Dzięki temu mieszki włosowe są równomiernie i skutecznie rozgrzewane do odpowiedniej temperatury w celu ich trwałego zniszczenia.

  2. Zaawansowany system chłodzenia Crystal Freeze: Ten system gwarantuje, że skóra jest równomiernie chłodzona w trakcie zabiegu. Działa on na zasadzie chłodzenia kontaktowego, co oznacza, że skóra jest chłodzona bezpośrednio przed i po zastosowaniu impulsu laserowego. To sprawia, że zabieg jest nie tylko bezbolesny, ale także bardzo komfortowy dla pacjenta.

Korzyści depilacji laserowej z Primelase Excellence:

  1. Bezbolesność: Zabiegi są praktycznie bezbolesne i komfortowe dla pacjenta.

  2. Szybkość: Dzięki wysokiej mocy urządzenia, zabiegi są wykonywane błyskawicznie.

  3. Efektywność: Primelase Excellence jest skuteczny w trwałym usunięciu niechcianego owłosienia na różnych partiach ciała.

  4. Bezpieczeństwo: Zaawansowany system chłodzenia minimalizuje ryzyko podrażnień i skutków ubocznych.

Depilacja laserowa z użyciem Primelase Excellence to skuteczna i komfortowa metoda pozbycia się owłosienia na stałe. Nie trzeba już obawiać się bólu. Oferujemy to rozwiązanie w Gigi Beauty Clinic w Bydgoszczy, aby zapewnić naszym pacjentom najlepszą jakość i doświadczenie depilacji laserowej.