Gigi Beauty lokalizacje

salon kosmetyczny bydgoszcz centrum

Kosmetolog Bydgoszcz

Otwarcie drugiej placówki Gigi Beauty

Z przyjemnością informujemy, że otworzyliśmy drugi salon kosmetologii Gigi Beauty w Bydgoszczy.

To wspaniała wiadomość! Otwarcie drugiej placówki Gigi Beauty w Bydgoszczy to znakomity krok, który z pewnością ucieszy klientów i pozwoli jeszcze większej liczbie osób skorzystać z usług profesjonalnej kosmetologii.

Nowa Lokalizacja

Otwarcie drugiej placówki oznacza, że Gigi Beauty wychodzi naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na usługi z zakresu urody i pielęgnacji skóry. Teraz klienci mają wybór między dwiema lokalizacjami, co sprawi, że dostęp do usług będzie jeszcze wygodniejszy.

Jeden zespół profesjonalistów, ale już dwie lokalizacje – klinika Gigi Beauty w Bydgoszczy otworzyła się na klientów pod kolejnym adresem.

Salon kosmetyczny Bydgoszcz Centrum

Zapraszamy do drugiej lokalizacji: Bydgoszcz ul.Kordeckiego23 tel. 502151015

Salon kosmetyczny Bydgoszcz Błonie Jary Miedzyń

Zapraszamy również: Bydgoszcz ul.Czerwonego Krzyża 29 tel. 500114830

Masz pytania?

Chcesz dowiedzieć się więcej odnośnie naszej oferty lub umówić się na konsultację lub zabieg?
Skontaktuj się z nami już dziś! 

 

Zmiany w reklamie wyrobów medycznych

Od początku roku 2023 nastąpiły pewne zmiany w działaniu naszej kliniki Gigi w Bydgoszczy. Od 1 stycznia weszła w życie ustawa dotycząca zakazu reklamowania wyrobów medycznych. Co to znaczy?

To oznacza, że nowe przepisy wprowadziły restrykcyjne ograniczenia w zakresie promowania wyrobów medycznych w środkach masowego przekazu. Wprowadzenie takich regulacji ma na celu zapewnić bezpieczeństwo pacjentów, eliminując ewentualne nadużycia czy wprowadzanie w błąd poprzez reklamę.

Warto również podkreślić, że pacjenci mają prawo do pełnej informacji na temat używanych w klinice urządzeń i technologii – jednak informacje te udzielane są w bardziej kontrolowanych warunkach, np. podczas konsultacji czy rozmowy telefonicznej, a nie jako część kampanii reklamowej.