VelaShape

 

Na wyposażeniu Salonu Kosmetycznego GIGI Bydgoszcz znajduje się nowe urządzenie służące do redukcji tkanki tłuszczowej. VelaShape pomaga w modelowaniu sylwetki i redukcji wymiarów ciała nawet do 7cm. Jest to bezinwazyjne urządzenie posiadające certyfikat FDA, które poprawia strukturę i napięcie skóry, jednocześnie likwidując źródło cellulitu. Pozwala na zmniejszenie obwodu w pasie czy w biodrach z równoczesnym ujędrnieniem i uelastycznieniem skóry. Teraz w bezbolesny sposób możesz pozbyć się wiotkiej skóry z brzucha i ramion.

 

Skuteczność VelaShape opiera się na mobilizacji wszystkich najpotrzebniejszych procesów służących efektywnemu spalaniu tłuszczu. Dzięki zastosowanej technologii ELOS temperatura w tkance tłuszczowej zostaje podniesiona, a metabolizm przyspieszony. Dodatkowo za pomocą masażu podciśnieniowego poprawione zostaje ukrwienie tkanki tłuszczowej, poprzez co zwiększona jest dawka dostarczanego tlenu. 

 

Profesjonalne przedłużanie rzęs w Bydgoszczy

W naszym salonie kosmetycznym proponujemy Paniom nowoczesne metody przedłużania i zagęszczania rzęs. Metoda 1:1, 2:1 [2D], 3:1 [3D], efekt Hollywood i Russian Lashes

Każda kobieta chciałaby wyglądać idealnie w każdej sytuacji. Niezależnie od pogody, warunków atmosferycznych czy aktualnie wykonywanych czynności. Niestety tradycyjny makijaż nie zawsze gwarantuje nam trwałość. Kobiety coraz częściej sięgają do zabiegów długotrwałego upiększania. Jednym z takich właśnie popularnych zabiegów jest profesjonalne przedłużanie rzęs. Polega to w skrócie na doklejeniu do naturalnych rzęs dodatkowych, sztucznych, tworzących efekt pogrubienia, wysokiej gęstości oraz zalotnego spojrzenia.

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom postanowiliśmy wyposażyć Instytut Kosmetyczny GIGI w drugą już maszynę wykorzystywaną do tego typu zabiegów. Oryginalne urządzenie znanej i renomowanej firmy LPG wykorzystywane jest do wykonywania nieinwazyjnych zabiegów modelujących. Jest to w pełni naturalna, bezpieczna i przede wszystkim skuteczna metoda dbania o zdrowie i urodę.

 

Poprzez posiadanie dwóch maszyn do wykonywania zabiegu endermologii, jesteśmy w stanie obsłużyć większą ilość klientów, co znacznie skróci czas Państwa oczekiwania na umówiony zabieg. Do wyboru wygodne terminy dopasowane do Waszych potrzeb, dzięki którym bez problemu będą mogli Państwo cieszyć się pięknym, szczupłym i wymodelowanym ciałem jeszcze przed latem.

 

Nasze wieloletnie doświadczenie i rzesza zadowolonych klientów gwarantuje Państwu profesjonalną i fachową obsługę. Zapewniamy zadowolenie i satysfakcję z wykonywanych przez nas zabiegów.

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług

CaviStar to urządzenie wykorzystujące kawitację ultradźwiękową. Służy do likwidacji tkanki tłuszczowej i zmniejszania efektu „skórki pomarańczowej”. Jest to najnowsza propozycja firmy Baylla jedynego dystrybutora technologii Starbene w Polsce.

Od dłuższego już czasu usiłowano pracować bezpośrednio na tkance tłuszczowej. CaviStar to się udało. Po licznych badaniach przeprowadzonych tym urządzeniem uzyskano bezpieczną częstotliwość ultradźwiękową, która działa tylko na tkankę tłuszczową i w ten sposób eliminuje nadmiar tłuszczu nagromadzonego w ciele.

bydgoszcz endrrmologie

Chyba każda kobieta, zetknęła się z problemem cellulitu. W momencie, kiedy problem się pojawia, najczęściej kupujemy różnego rodzaju kremy przeciw cellulitowi lub fundujemy sobie kuracje odchudzające oraz wykorzystujemy inne znane metody, które z różnym skutkiem oddziaływają na poprawę stanu naszej skóry. Jednak rzadko dają one w pełni zadowalające efekty. Można zastosować również metody chirurgiczne jednak ich cena nadal jest dość duża. Najlepiej, aby zabieg był skuteczny i zarówno tani.

Już w Bydgoszczy - Microblading brwi

Microblading jeden z najbardziej popularnych zabiegów z zakresu pigmentacji brwi. Makijaż permanentny wykonany tą metodą pozwala na zupełne rekonstruowanie i uzupełnianie włosów brwi, gwarantuje bardzo naturalny wygląd, zabieg jest w 100% bezpieczny, ponieważ wykonywany jest za pomocą sterylnych piórek składających się z płaskich igieł łączonych, wyłącznie jednorazowego użytku.

 

Elektrostymulacja firmy Sorisa bardzo intensywnie stymuluje rozkładu tłuszczu i likwidacja nagromadzonych zapasów tkanki tłuszczowej, ujędrnia  i poprawia mikrokrążenie skóry, modeluje sylwetkę i zmniejsza cellulit. Urządzenie dzięki zaawansowanej technologii umożliwia terapeucie na dz indywidualne, a tym samym zwalczanie konkretnego problemu np. redukcja cellulitu czy specjalistyczne odchudzanie lub ujędrnianie. Poszczególne programy różnią się od siebie rodzajem impulsu, głębokością penetracji mięśnia i czasem pobudzania lub spoczynku mięśnia. W trakcie zabiegu impulsy zmieniają się, dzięki czemu mięsień jest stymulowany na różne sposoby i nie przyzwyczaja się do jednego rodzaju prądu.

Copyright © GIGI - INSTYTUT & DAY SPA - all rights reserved.