Pakiet masaży dla pracowników

masaz-pracownika

Pakiet masaży dla pracowników w Bydgoszczy

Proponujemy wykupienie pakietów lub stałego abonamentu masaży dla pracowników. Zależy Państwu na zdrowiu, zadowoleniu z pracy i zwiększeniu wydajności Waszych pracowników? Masaż jest doskonałą inwestycją w profilaktykę zdrowia pracowników.

 

Specjalne pakiety zabiegów przeznaczonych dla konkretnych grup zawodowych, pracowniczych.

Realne warunki pracy na stanowiskach w Twojej firmie stwarzają wiele zagrożeń z którymi pojawia się ryzyko wystąpienia chorób układu mięśniowo-szkieletowego oraz innych schorzeń specyficznych dla danej grupy zawodowej. Pracownicy na każdym szczeblu firmy narażeni są na wysiłek, nadwyrężenie, stres, a rodzaj wykonywanej pracy wiąże się z typowymi dla danego typu pracy schorzeniami.

Dzięki naszym pakietom również pracownicy zyskają wymierne korzyści:

  • Bardziej wydajni i produktywni pracownicy
  • Mniej zwolnień L4 związanych z bólami kręgosłupa
  • Podniesienie motywacja i przywiązania pracowników do firmy
  • Stały koszt, który można odliczyć

 

Masaże manualne są najpopularniejszą formą masażu.

Masaże manualne są idealną formą terapii w stanach zmęczenia fizycznego oraz umysłowego. Pozwalają zredukować napięcie, zrelaksować umysł oraz zmniejszyć poziom stresu. Ten rodzaj pracy z ciałem pobudza układ krążenia oraz poprawia przepływ limfy, co sprawia, że skóra jest lepiej odżywiona i dotleniona, ładniej wygląda i nabiera jędrności. Masaże w Gigi Beauty Bydgoszcz są idealnie dopasowane do potrzeb pracowników narażonych na choroby zawodowe i przeciążenia spowodowane długotrwałym przebywaniem w pozycji siedzącej.

 

Rozliczenia

Każdy pracodawca, który podejmie z nami współpracę ostatniego dnia każdego miesiąca otrzyma fakturę kosztową, którą należy opłacić w terminie do 14 dni. Istnieje możliwość zakupu dodatkowych voucherów prezentowych w ramach pakietów na fakturę.

Masaże pracownicze Bydgoszcz - kontakt 

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie zaprezentujemy nasze usługi i przygotujemy indywidualną ofertę, dostosowaną do potrzeb Państwa firmy. Instytut Gigi Beauty Bydgoszcz telefon 500114830