Velashape - promocja wprowadzenia nowości!

 

VelaShape Bydgoszcz

Na wyposażeniu Salonu Kosmetycznego GIGI Bydgoszcz znajduje się nowe urządzenie służące do redukcji tkanki tłuszczowej. VelaShape pomaga w modelowaniu sylwetki i redukcji wymiarów ciała nawet do 7cm. Jest to bezinwazyjne urządzenie posiadające certyfikat FDA, które poprawia strukturę i napięcie skóry, jednocześnie likwidując źródło cellulitu. Pozwala na zmniejszenie obwodu w pasie czy w biodrach z równoczesnym ujędrnieniem i uelastycznieniem skóry. Teraz w bezbolesny sposób możesz pozbyć się wiotkiej skóry z brzucha i ramion.

Velashape skuteczny zabieg odchudzający

Skuteczność VelaShape opiera się na mobilizacji wszystkich najpotrzebniejszych procesów służących efektywnemu spalaniu tłuszczu. Dzięki zastosowanej technologii ELOS temperatura w tkance tłuszczowej zostaje podniesiona, a metabolizm przyspieszony. Dodatkowo za pomocą masażu podciśnieniowego poprawione zostaje ukrwienie tkanki tłuszczowej, poprzez co zwiększona jest dawka dostarczanego tlenu. 

Zabieg wykonywany jest na wybrany obszar ciała w serii od 4 do 6 zabiegów (1 zabieg w tygodniu). Przed przeprowadzeniem zabiegu kosmetyczka zadaje pacjentowi kilka pytań dotyczących jego zdrowia, a także obszarów ciała na których preferuje wykonanie zabiegu. Pierwsze efekty kuracji widoczne są już po 4 zabiegach. Po zakończeniu terapii zaleca się powtórzyć zabieg minimum raz na kwartał, by podtrzymać efekty kuracji. Trwałość rezultatu jest zależna od konkretnego organizmu oraz stylu życia jaki preferuje pacjent. 

Zasada działania Velashape 

Działanie VelaShape odbywa się na dwóch płaszczyznach. Jedną z nich jest mechaniczna manipulacja tkanką, czyli połączenie podciśnienia i masażu mechanicznego, natomiast druga to podgrzewanie z użyciem światła podczerwonego i prądu RF. Na pierwszej z płaszczyzn dochodzi do stymulacji drenażu limfatycznego oraz perfuzji krwi, rozszerzenia naczyń krwionośnych zwiększenia aktywności fibroblastów i jednoczesnego zmniejszenia wzajemnego złączania się komórek tłuszczowych. W czasie podgrzewania zdecydowanie zwiększa się dysocjacja tlenu z oksyhemoglobiny i podobnie jak wcześniej zwiększona zostaje perfuzja krwi, a także aktywność fibroblastów.