Microblading brwi

microblading_bydgoszczy

Już w Bydgoszczy - Microblading brwi

Microblading jeden z najbardziej popularnych zabiegów z zakresu pigmentacji brwi. Makijaż permanentny wykonany tą metodą pozwala na zupełne rekonstruowanie i uzupełnianie włosów brwi, gwarantuje bardzo naturalny wygląd, zabieg jest w 100% bezpieczny, ponieważ wykonywany jest za pomocą sterylnych piórek składających się z płaskich igieł łączonych, wyłącznie jednorazowego użytku.

 

Microblading jeden z najbardziej popularnych zabiegów z zakresu pigmentacji brwi. Makijaż permanentny wykonany tą metodą pozwala na zupełne rekonstruowanie i uzupełnianie włosów brwi, gwarantuje bardzo naturalny wygląd, zabieg jest w 100% bezpieczny, ponieważ wykonywany jest za pomocą sterylnych piórek składających się z płaskich igieł łączonych, wyłącznie jednorazowego użytku. Makijaż ten utrzymuje się do około roku. Jednak u każdego jest to kwestia indywidualna i uzależniona jest od wielu czynników.
Podczas zabiegu makijażu może dojść do podrażnienia, zaczerwienienia lub obrzęku skóry, ale objawy te szybko ustępują a już dwa dni po zabiegu naskórek zaczyna się dyskretnie złuszczać - jest to proces naturalny. Bardzo ważne jest ciągłe nawilżanie odpowiednimi preparatami które nasze klientki dostają w cenie zabiegu.. W 4-5 dni po pigmentacji zabarwienie makijażu blednie do 30-50% barwy wyjściowej, dlatego nie należy niepokoić się tym, że bezpośrednio po zabiegu barwa jest dość intensywna, nawet przy wykonaniu makijażu bardzo delikatnego.
Przez około dwa tygodnie po nie należy korzystać z solarium, sauny i basenu gdyż barwa może ulec zmianie.

 

Microblading. czyli makijaż permanentny brwi, które po jego wykonaniu będą kształtne i równe co może dodać twarzy wiele uroku. Idealny kształt oraz układ brwi występuje bardzo rzadko. Zazwyczaj brwi rosną nieregularnie, a ich częsta regulacja znacznie osłabia włoski, które stają się rzadsze i jaśniejsze. Makijaż permanentny stał się ostatnimi czasy niezwykle popularny w Gabinecie Kosmetycznym GIGI Bydgoszcz wśród kobiet, które decydują się na rekonstruowanie, a także uzupełnianie włosów brwi, gwarantując im dzięki temu bardzo naturalny wygląd. Jest to atrakcyjna alternatywa dla naturalnego makijażu, która utrzymuje się nawet do kilku lat.

 

Na czym polega Microblading oraz jakie są jego wady i zalety?

 

Jest to pracochłonna ręczna metoda pigmentacji brwi wywodząca się z Azji, która znalazła uznanie na całym świecie. Nie zagęszcza ona brwi, a także nie oddziałuje na porost włosów. Ma jednak wpływ na ich wygląd, gdyż polega na dorysowaniu nowych włosków w pobliżu już tych istniejących. Przede wszystkim efekt końcowy po wykonaniu zabiegu w Salonie Kosmetycznym GIGI Bydgoszcz wygląda bardzo naturalnie, dzięki czemu nie musimy się martwić, że brwi będą wyglądały jak dorysowane.

Czy warto robić makijaż permanentny brwi?

Wyobraź sobie, że codziennie rano budzisz się z perfekcyjnym makijażem brwi. Pomyśl ile czasu dzięki temu zaoszczędzisz w trakcie wykonywania porannej toalety. Dodatkową zaletą jest niezwykła łatwość w późniejszej regulacji brwi, gdyż linia ich obrysu jest doskonale widoczna. Teraz idealny makijaż każdego dnia jest możliwy właśnie dzięki microbladingowi. Pamiętaj jednak, że gdy już podejmiesz decyzję o wykonaniu zabiegu niestety nie będzie można z niego zrezygnować, a jego efekty mogą utrzymywać się nawet do 2 lat, dlatego powinna być ona świadoma i w pełni przemyślana. Zabieg wykonywany w naszym Instytucie Kosmetycznym  zostanie przeprowadzony z niezwykłą starannością i dokładnością. Kosmetyczka za pomocą mikro ostrza wprowadzi pigment do warstwy kolczystej naskórka. Przed zabiegiem zostanie ustalony dokładny kształt brwi oraz wszystkie inne szczegóły, m.in. kolor barwnika, który zostanie użyty. Żaden ruch nie zostanie wykonany bez wcześniejszej pełnej akceptacji klientki. Zabieg odbywa się z użyciem miejscowego znieczulenia, a w razie potrzeby dodawane są kolejne porcje środka znieczulającego, dlatego też nie musimy martwić się bólem. Warto wspomnieć, że wszystkie elementy za pomocą których kosmetyczka wykonuje zabieg są sterylne i jednorazowe.

 

Ładne i symetryczne brwi mogą całkowicie zmienić wygląd całej naszej twarzy. Uzyskane efekty po przeprowadzeniu zabiegu są naturalne i prawdopodobnie osoba, która nie będzie miała pojęcia, że został on przeprowadzony nawet nie zauważy różnicy. Gabinet Kosmetyczny GIGI Bydgoszcz oferuje perfekcyjne przeprowadzenie zabiegu pigmentacji, który rozwiąże wiele problemów klientek. Na trzy tygodnie przed wykonaniem zabiegu nie należy regulować, ani też farbować brwi. Wygląd brwi po zabiegu, a także w trakcie stopniowego zmywania się pigmentu zależy zarówno od osoby, która będzie go wykonywała, jak również od pigmentu, który zostanie użyty do jego wykonania. Gwarantujemy, że kosmetyczka, która będzie wykonywała makijaż permanentny posiada odpowiednie kwalifikacje do jego wykonywania, a także jej praca będzie cechować się wysokim profesjonalizmem. Przed samym zabiegiem pomoże ona w wyborze odpowiedniego koloru barwnika, który zostanie użyty. Musi być on identyczny z kolorem włosów, żeby nie było później widać różnicy. Gdy wszystkie decyzje zostaną podjęte i zatwierdzone przez klientkę, kosmetyczka za pomocą specjalnego piórka delikatnie natnie skórę na odpowiednią głębokość, tworząc na niej zarys włoska, w który następnie zostanie zaaplikowany pigment. Cały zabieg trwa około godzinę. Na początku może wydawać się, że barwnik jest zbyt mocny jednak prawdziwy efekt można zobaczyć dopiero po około tygodniu, kiedy odrobinę zbladnie. Brwi wykonywane za pomocą metody microbladingu zdecydowanie różnią się od tych wykonywanych za pomocą pigmentacji maszynowej. Różnice te można zobaczyć na pierwszy rzut oka. W omawianej metodzie każdy włosek jest malowany z osobna, dlatego dużą rolę odgrywa tutaj technika, której do malowania używa kosmetyczka, kierunek malowania włosków, nacisk oraz stosowane pigmenty. 

Jak dbać o skórę po przebytym zabiegu oraz kto powinien się na niego zdecydować?

 

Wykonanie zabiegu wiąże się z kilkoma zasadami których po jego wykonaniu trzeba będzie przestrzegać. Jedną z nich jest zakaz dotykania, tarcia, a także moczenia brwi tuż po zabiegu. Kosmetyczka przekaże nam informację, że po upływie trzech godzin powinnyśmy zacząć smarować brwi maścią przyspieszającą regenerację, a jej aplikację należy powtarzać co najmniej co kilka godzin. Trzeba mieć na uwadze również, że przez pierwsze dni nie wolno używać żadnych kosmetyków do mycia twarzy i należy również zrezygnować z wykonywania makijażu. Nie wolno także chodzić na basen, do sauny ani na solarium, gdyż może nieść to ze sobą poważne w skutkach konsekwencje. Skóra wokół brwi nie może być wysuszona, a na jakiś czas trzeba całkowicie zrezygnować z wykonywania peelingów. Jeśli chcemy, by proces gojenia przeszedł bez żadnych komplikacji należy bezwzględnie zastosować się do wyżej opisanych zasad.

 

Makijaż brwi wykonywany za pomocą metody microblading jest doskonałą alternatywą dla Pań, które przeszły chemioterapię, mają problemy ze skórą alergiczną lub też zwyczajnie mają kłopot z wykonaniem perfekcyjnego makijażu. Wiele kobiet w celach estetycznych pragnie poprawić swoją urodę, a wykonanie zabiegu będzie dla nich sposobem na szybkie osiągnięcie pożądanego efektu. Za pomocą makijażu permanentnego w sposób naturalny można zakamuflować różnego rodzaju mankamenty widoczne na skórze czy różne blizny brwi. W razie potrzeby doświadczona kosmetyczka może udzielić kilku cennych informacji na temat zabiegu, dzięki którym bez problemu będzie można podjąć odpowiednią decyzję. Trwały makijaż jest także bardzo wygodny dla wszystkich aktywnych fizycznie kobiet, które regularnie pojawiają się np. na basenie. Wiele Pań zwyczajnie ceni sobie swój czas a wykonanie takiego makijażu pozwoli im go sporo zaoszczędzić i cieszyć się perfekcyjnym wyglądem każdego dnia.

 

 Cena wykonania microblading brwi

Koszt wykonania makijażu permanentnego metodą microblading w Instytucie Kosmetycznym GIGI Bydgoszcz to wydatek rzędu 700zł. W cenę wliczona jest korekta, którą wykonuje się zazwyczaj po trzech, czterech tygodniach od wykonania zabiegu, gdy brwi już się zagoją i będzie można wtedy delikatnie skorygować ich kształt lub kosmetyczka będzie mogła dorysować kolejne włoski w konkretnych miejscach, w których jest ich za mało. Zabieg microbladingu zostanie wykonany profesjonalnie i z niezwykłą starannością. Jest on bardzo prosty i przede wszystkim bardzo szybki. Na spotkaniu kosmetyczka informuje nas o technice wykonywania makijażu oraz o wszystkich jego szczegółach. Następnie klientka zostanie poproszona o wypełnienie krótkiej ankiety w której będzie musiała udzielić informacji na temat aktualnego stanu zdrowia, chorób, czy obecnie przyjmowanych leków. Warto również wspomnieć, że konieczne jest wyrażenie zgody na wzięcie pełnej odpowiedzialności za efekty wykonanego zabiegu i w razie uzyskania niezadowalającego efektu nie będzie można składać reklamacji.

 

 

Warto również zwrócić uwagę na fakt, że nie każdy może skorzystać z zabiegu microblading. Istnieje kilka przeciwwskazań, które spowodują, że wykonanie makijażu będzie musiało zostać przesunięte w czasie i kosmetyczka ma obowiązek poinformować o nich klientkę przed wykonaniem zabiegu. Jednym z nich jest okres ciąży i karmienia piersią. Pod żadnym pozorem nie mogą go stosować osoby, które są uczulone na lidokainę, a także epinefrynę. Z jego wykonaniem także należy poczekać jeśli klientka przyjmuje leki rozrzedzające krew lub w czasie minionych dwóch miesięcy miała wykonywany jakikolwiek zabieg z zakresu medycyny estetycznej. Permanentny makijaż nie może być również wykonany u kobiety, która jest w okresie aktywnej choroby nowotworowej, data jego wykonania powinna być ustalona na czas przynajmniej pół roku po wyleczeniu.