Rewolucja w dziedzinie medycyny estetycznej - NIEINWAZYJNA LIPOSUKCJA

CaviStar- Jedyna oryginalna nieinwazyjna liposukcja bez użycia skalpela.
Zdumiewające wyniki!!!


CaviStar to urządzenie wykorzystujące kawitację ultradźwiękową. Służy do likwidacji tkanki tłuszczowej i zmniejszania efektu „skórki pomarańczowej”. Jest to najnowsza propozycja firmy Baylla jedynego dystrybutora technologii Starbene w Polsce.

Od dłuższego już czasu usiłowano pracować bezpośrednio na tkance tłuszczowej. CaviStar to się udało. Po licznych badaniach przeprowadzonych tym urządzeniem uzyskano bezpieczną częstotliwość ultradźwiękową, która działa tylko na tkankę tłuszczową i w ten sposób eliminuje nadmiar tłuszczu nagromadzonego w ciele.


Jak działa CaviStar?

Urządzenie wykorzystuje fale ultradźwiękową od 35-40Khz. Komórki tłuszczowe poprzez efekt kawitacji poddawane są kompresji i dekompresji. W fazie dekompresji czyli rozszerzania w komórkach generowana jest ogromna ilość energii. Wytwarzają się pęcherzyki, które napierają na błony komórek tłuszczowych powodując ich pękanie. W następstwie dochodzi do trwałego zmniejszenie komórek tłuszczowych, a co za tym idzie likwidacja nadmiernej tkanki tłuszczowej. Układ limfatyczny i krwionośny usuwa część z nich z organizmu wciągu 24 godzin wraz z moczem. Pozostałą część należy usunąć za pomocą np. drenażu limfatycznego lub różnorodnych ćwiczeń ruchowych.


Połączenie endermologii z kawitacją ultradźwiękową, czy jest to możliwe?

Tak. Dzięki licznym badaniom przeprowadzonych przez specjalistów firmy Starbene dowiedziono, iż w celu otrzymania jak najlepszego wyniku działania ultradźwiękami należy dołączyć inne rodzaje kuracji, które ułatwią nam procesy wydalania nadmiaru tłuszczu pozostałego w organizmie. Po każdym zabiegu urządzeniem CaviStar powinno wykonać się drenaż limfatyczny lub masaż próżniowy. Doskonałym uzupełnieniem kuracji będzie zastosowanie urządzenia LipoCell Evo służące do endermologii.


Zalety CaviStar


  • Całkowicie prosta i bezpieczna obsługa przy zachowaniu pełnej skuteczności.
  • Nie dochodzi do przegrzania głowicy co wyklucza nam ryzyko poparzenia skóry.
  • Nie ma ryzyka martwicy komórek z powodu przedłużonego efektu kawitacji.
  • Zmniejszenie do minimum wystąpienia efektów ubocznych.
  • Urządzenie samo sporządza protokoły zabiegów.
  • Urządzenie przechowuje indywidualną dokumentację pacjentów. 
 
Copyright © GIGI - INSTYTUT & DAY SPA - all rights reserved.